Služby & Produkty

Ako to u nás funguje?

Kompletný servis od A po hotový produkt

Vaša Požiadavka

Kliknite sem a začnite písať. Explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Grafický Návrh

Kliknite sem a začnite písať. Quia consequuntur magni dolores eos.

Potlač/Šitie

Kliknite sem a začnite písať. Non numquam eius modi tempora.

Kvalita materiálov

Značky s ktorými spolupracujeme rozhodne nepatria do nízkej kategórie

Spoločnosť ROLY je na trhu reklamného textilu od roku 1985 a v zemepisnej oblasti pôsobenia nemá konkurencie. Táto španielska firma sa drží na vrchole rebríčka vďaka neustálym inováciám v modelovej rade a kolekciách, ktoré svojim zákazníkom a partnerkým spoločnostiam ponúka.

Roly si ako aj každá iná značka v našej ponuke stojí hlavne za kvalitou výrobkov, ktoré ponúkajú a to nielen na domácom ale aj medzinárodnom trhu, kde je spoločnosť mimoriadne úspešná.

VIAC INFO...

Od roku 1902, firma Russell Europe tvorí dejiny v textilnom priemysle. Dnes, po 110 rokoch sa značka Russel spája so slovami kvalita v potlačovom odvetví textilného trhu. Vďaka neustálym investíciám sa Russel Europe stala jedným z TOP dodávateľom v odvetví.

Aktuálna kolekcia Russell Europe je najkvalitnejšia vôbec s širokou škálou výberu strihov, farieb a zmesí výrobných materiálov. Či do práce, školy, na športové podujatie alebo voľný čas Russell Europe je správnou voľbou.

B&C COLLECTION je belgická firma, ktorá je lídrom v oblasti značkového reklamného textilu na Európskom trhu. V súčasnosti pôsobí v 31 krajinách sveta s ponukou viac ako 170-tich štýlov textilu.

Spoločnosť je držiteľom medzinárodných certifikátov OEKO-TEX® STANDARD 100 a OCS CERTIFICATION, ktoré ju spolu s predajnými číslami radia k TOP predajcom vysokokvalitného textilu dnešnej doby.

Viac info na:
Facebook
Instagram

ADLER (TM)

Výrobca značkového textilu so sídlom v Ústí nad Labem. Od vstupu na trh v roku 2000 sa Adler stal jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich výrobcov reklamného textilu v Česku. Zákazníci a distribútory tejto značky najviac ocenia veľmi prísne kontroly kvality tovaru.

Značka ADLER, ktorá je na trhu od roku 2000 a pôsobí na poli reklamného textilu, získala prestížne ocenenie Business Superbrands 2017.Medzinárodná organizácia Superbrands je najuznávanejšia nezávislá globálna autorita v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek .

Všetky produkty ADLER spĺňajú najprísnejšie kritéria a nesú pečať kvality OEKO-TEX STANDARD 100.

Unique Code, s.r.o. / L. Novomeského 30, 90201 Pezinok
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky